niedziela, 16 czerwcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Bonusy bukmacherskie nie tylko na start, czyli przegląd promocji dla stałych graczy

Większość legalnych bukmacherów stosuje bardzo podobne założenia dotyczące bonusów. Polegają one na oferowaniu najlepszych promocji nowym graczom, którzy dopiero co dokonali rejestracji swojego konta. Oczywiście nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że takie firmy rzadko kiedy oferują bonusy bukmacherskie swoim stałym graczom. Wyjątkiem od tej reguły jest firma STS, czyli największy bukmacher w Polsce. Jakie promocje dla stałych graczy widnieją w ofercie STS?

Pewne 20 złotych na sporty wirtualne

Niestabilna sytuacja epidemiologiczna doprowadziła do wstrzymania rozgrywek sportowych na całym świecie. Dlatego pasjonaci obstawiania skupili swoją uwagę na tzw. sportach wirtualnych. Są to komputerowe symulacje rozgrywek sportowych, których wynik zostaje losowo wygenerowany przez stosowny algorytm. Takie założenie sprawia, że obstawianie symulacji zapewnia podobne emocje do typowania normalnych spotkań.

Legalny bukmacher STS dodatkowo zachęca swoich klientów do przetestowania tej nowości. W jaki sposób? Otóż każdy gracz, który po raz pierwszy obstawi sporty wirtualne, uzyska bonus cashback o wartości 20 złotych. Dzięki niemu można zawrzeć zakład z gwarancją uzyskania zwrotu stawki w razie przegranej. Trudno więc o lepszą zachętę dla pasjonatów obstawiania!

Ekstra 25 złotych na sporty wirtualne

Na tym jednak nie kończy się oferta dla amatorów wspomnianych symulacji. Firma STS uruchomiła bowiem cykliczną promocję na zakłady tego typu. W ramach takiej akcji każdy gracz może zgarnąć dodatkowy cotygodniowy bonus w wysokości 25 złotych. Jedynym warunkiem jest regularne obstawianie sportów wirtualnych, gdyż tygodniowa suma postawionych stawek powinna wynieść przynajmniej 300 złotych.

Ekstra 25 złotych na BetGames

Wirtualne sporty to nie jedyna nowość na platformie STS. Poza nimi gracze mogą spróbować swoich sił w tzw. BetGames. Są to symulacje gier karcianych, takich jak:

poker;

wojna;

bakarat.

Oczywiście formuła symulacji sprawia, że gracz nie bierze bezpośredniego udziału w rozgrywce. Jego rola sprowadza się do obstawiania jej przebiegu.

Firma STS zapewnia graczom atrakcyjny bonus za typowanie BetGames. Promocja zapewnia graczom dodatkowe 10% od sumy wszystkich wygranych kuponów zawartych w ciągu jednego tygodnia. Co istotne, maksymalna wysokość przyznawanego bonusu jest ograniczona do 25 złotych.

Codziennie 20 złotych!

Jedną z najciekawszych akcji promocyjnych jest bez wątpienia bonus „Codziennie 20 złotych!”. Jego idea polega na nagradzaniu najbardziej aktywnych graczy, którzy codziennie zawierają przynajmniej jeden zakład akumulowany. Aby kupon kwalifikował się do udziału w promocji, stawka zakładu musi wynosić przynajmniej 100 złotych.

Jeżeli gracz spełni takie warunki, otrzyma bonus o wartości 20 złotych. Co istotne, opisywana promocja ma charakter cykliczny. Oznacza to, że w ciągu tygodnia na konto gracza może trafić łącznie 140 złotych!

Rankingi STS

Ważne wydarzenia sportowe cieszą się szczególnym zainteresowaniem amatorów obstawiania. Dlatego firma STS przy okazji takich imprez tworzy specjalne rankingi. Wówczas gracze uzyskują dodatkowe punkty za typowanie zakładów związanych z danym wydarzeniem. Im wyższa będzie stawka na kuponie, tym więcej punktów trafi na konto gracza.

Następnie legalny bukmacher STS przyznaje ekstra nagrody i bonusy osobom, które zgromadziły najwięcej punktów w czasie trwania promocji. Mogą to być zarówno standardowe bonusy bukmacherskie, jak i nagrody rzeczowe.

Podsumowanie

Duża liczba dostępnych bonusów dla stałych graczy to ważny atut oferty STS. To tylko potwierdza fakt, że bukmacher bardzo poważnie podchodzi do swoich stałych klientów. Jeżeli więc ktoś zamierza rozpocząć dłuższą przygodę z zakładami sportowymi, warto wybrać właśnie firmę STS!