niedziela, 14 kwietniaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Faktury online prostym i oszczędnym rozwiązaniem

Kiedy nastaje potrzeba wystawienia faktury, należy to zrobić. Bez odpowiednich narzędzi proces ten może zająć trochę czasu, a bez wiedzy jest on praktycznie niemożliwy do realizacji. Warto zainteresować się rozwiązaniem, które wspomoże codzienną działalność przedsiębiorcy. Takim z pewnością są faktury online.

Czym jest fakturowanie online oferowane przez firmę Bizin?

Jest to program, który z pewnością przyśpieszy pracę przedsiębiorców. Pozwala on bowiem w szybki i niezwykle prosty sposób wystawić fakturę, a także inne dokumenty przychodowe. Z jego pomocą można zarządzać wieloma magazynami, monitorować sytuację finansową swojej firmy oraz zautomatyzować niektóre czynności. Istnieje opcja wystawiania comiesięcznych faktur automatycznych, dla klientów stale korzystających z oferowanych przez nas usług. Dodatkowo aplikacja od firmy Bizin posiada integrację e-commerce, a pluginy działają z systemami: PayU, Przelewy24, Allegro i wiele, wiele innych.

Dlaczego warto? Zalety i korzyści

Program jest bardzo intuicyjny w obsłudze, a jego prostota sprawia, że bardzo szybko się w nim odnajdziemy. Aplikacja jest czytelna i zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych funkcji. Bizin jest elastycznym systemem umożliwiającym łatwe dostosowanie opcji pod preferencje użytkownika oraz rodzaj prowadzonej działalności. Istotnym atutem jest integralność danych z bazą Głównego Urzędu Statystycznego, tabelami kursów walut udostępnianych przez Narodowy Bank Polski, drukarkami fiskalnymi, a ponadto pełną bazą danych polskich kodów pocztowych. Oczywistą kwestią jest również posiadanie systemu zarządzania płatnościami, a dodatkowo – zarządzania magazynami firmy. Program oferuje automatyczne, cykliczne wystawianie faktur na podstawie wzorców, wydruk faktur w obcej walucie, wielu językach i z logiem firmy, a także reklamą w postaci banera oraz elementami zabezpieczającymi. Wystawione uprzednio faktury są możliwe do skopiowania. Udostępnia się nam również możliwość masowej wysyłki e-faktur do kontrahentów poprzez system, wraz z potwierdzeniem czasu i miejsca odbioru. To nie wszystko – po więcej informacji można sięgnąć na stronę faktury online – zachęcamy do lektury.

Rozbudowany system w niskiej cenie

Multum możliwości, a z tym wiąże się najprawdopodobniej wysoka kwota użytkowania. Otóż nic bardziej mylnego. Faktury online posiadają atrakcyjną cenę oraz są podzielone na kilka rodzajów usług – każdy może wybrać pakiet odpowiadający potrzebą jego firmy. Każda z nich posiada inny zakres dostępnych funkcji, który jest zależny od wybranej opcji. Przykładowo – pakiet premium posiada szeroki wachlarz usług, natomiast dla mniej zaawansowanych klientów polecany jest pakiet standard, bądź – jeżeli nie chcemy wydawać pieniędzy – pakiet basic. Jak zatem przekonać się, który z nich będzie najbardziej odpowiedni dla nas? Wersja basic nie posiada wszystkich funkcji. Tutaj z pomocą przychodzi darmowy okres próbny zawartości premium. Trwa on aż 1 miesiąc! Po tym czasie można zdecydować o przedłużeniu albo anulacji subskrypcji, w zależności od zadowolenia korzystania z programu.

Nie czekaj i już teraz wypróbuj faktury online!