poniedziałek, 15 kwietniaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Kolagen naturalny Colway Colvita numerem jeden wśród kolagenów w kapsułkach

Colvita Colway to naturalny kolagen w opakowaniach 60 i 120 kapsułek

Kolagen Colvita Colway najprościej ujmując to czysty, naturaly kolagen ze skór rybich. Ujmując trudniejszym językiemkompleks liofilizatu czystego tropokolagenu, pozyskiwanego ze skór rybich, ekstraktu alg morskich i bioprzyswajalnej witaminy E (octan D-alfa-tokoferylu).

  • COLVITA Colway jest pochodną wielkiego wynalazku polskiej biotechnologii, jakim było wyekstrahowanie do postaci hydratu – czystego, naturalnego kolagenu ze skór rybich.
  • COLVITA od Colway to całkowicie nowe podejście do problemu dbałości o tkanki zbudowane z kolagenu. Użytkownicy będą mogli przekonać się „na własnej skórze”, co zdziałać może suplementowanie jej „od wewnątrz”.
  • COLVITA jest ukoronowaniem prac biotechnologicznych nad grupą produktów pozyskanych z rybiego kolagenu, który zatrzymuje nasz dobry czas… Już dwie tabletki dziennie, sprawiają że skóra stała się gładsza i bardziej miękka. By promieniała blaskiem, była świetnie nawilżona, a pielęgnowana jednocześnie żelem kolagenowym i jego pochodnymi od zewnątrz – stała się także znacznie młodsza.

Łańcuchy ludzkiego kolagenu zbudowane są z 20 – 21 aminokwasów. Tylko część z nich organizm produkuje w procesach metabolicznych. Pozostałe muszą być dostarczone w pożywieniu. Suplementacja ustroju preparatem COLVITA jest nieustającym odbudowywaniem swoistego magazynu aminokwasowego dla komórek wytwarzających i serwisujących kolagen.

COLVITA wytwarzana jest głównie z liofilizowanego, trzeciorzędowego kolagenu rybiego. Potrójna helisa kolagenowa, podobna budową do spirali DNA, ale funkcjonująca w przestrzeni zewnątrzkomórkowej jest nośnikiem informacji dotyczących zasobów aminokwasowych kręgowców. Szczególnie w stanach zachwiania tej równowagi – wysycenie macierzy pozakomórkowej produktami rozpadu potrójnej helisy ma niezwykle pozytywny wpływ na przywrócenie bilansu metabolicznego białka.

Colway tworzy wyjątkowe produkty, zachęcamy do zapoznania się z nimi na naszej stronie

W gabinecie Trycho-Derm w Głogowie jak i w sklepie www.sklep.trycho-derm.pl można znaleźć oprócz Colvity Colway jedne z najlepszych suplementów tj. Nourkrin InClinic i bloker DHT Alpha – sprawdź naszą ofertę.