piątek, 24 majaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Płyny Mineralizzante Orising i Eliokap zalecane przede wszystkim do włosów suchych, trudnych do rozczesania

Płyn Mineralizzante Orising to intensywna odbudowa i skuteczna ochrona struktury włosów. Dzięki wysokiej zawartości minerałów intensywnie odżywia skórę głowy i włosy. Polecany do włosów suchych i problematycznych.  Intensywnie odbudowuje i nawilża. Chroni włosy podczas zabiegów stylizacji i farbowania, nie wpływając na kolor. Warto kupić  piankę minerałową i piankę proteinową Orising.

Zastosowanie: włosy słabe, włosy suche, włosy łamliwe, włosy farbowane.

Jak aplikować: Po umyciu głowy szamponem nałóż loton Mineralizzante na mokre włosy. Rozprowadź na całej długości. Pozostaw na 2-3 minuty. Spłucz wodą. W zamian można również zastosować płyn mineralizujący włoskiej marki Eliokap Top Level

Lozione Mineralizzante Eliokap Top Level – płyn mineralizujący do suchych włosów

Lozione Mineralizzante Eliokap to płyn mineralizujący przeznaczony do suchych i zniszczonych włosów o działaniu nawilżającym i regenerującym. Lotion należy do profesjonalnej linii trychologicznej Eliokap o udowodnionej klinicznie skuteczności. Przywraca zdrowy wygląd włosów. Po zastosowaniu płynu włosy stają się miękkie, błyszczące oraz łatwo się rozczesują. Neutralizuje działanie soli i chloru przez co jest niezastąpiony podczas wakacyjnych wyjazdów nad morze oraz dla tych którzy korzystają z basenu.

Jak stosować płyn Lozione Mineralizzante

Zastosuj peeling – peeling Orising stosuj 1-2 razy w miesiącu jeśli nie masz problemów ze skórą głowy. Umyj włosy szamponem Eliokap lub innym szamponem. Osusz włosy i nałóż na nie więcej niż 5-7 ml płynu mineralizującego. Odczekaj 5 minut po czym spłucz ciepłą wodą. Jeśli Twoje włosy są mocno zniszczone, to dla wzmocnienia efektu produkt można połączyć z maską rewitalizującą Eliokap. Możesz również nałożyć produkty jeden po drugim  – najpierw lotion, po kilku minutach maskę. W zamian można również stosować płyn mineralny włoskiej marki Orising.

Materiał zewnętrzny. W przypadku wątpliwości co do produktu skonsultuj się ze specjalistą.