piątek, 24 majaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Ranking taśm, które ułatwią ci prowadzenie biznesu

Jeśli jesteś właścicielem kwiaciarni lub gdy pakujesz prezenty dla swoich klientów, to z pewnością będziesz potrzebował/potrzebowała różnych taśm. W tym artykule zostaną omówione i opisane taśmy satynowe, taśmy termotransferowe żywiczne oraz taśmy termotransferowe woskowe.

1. Gdzie taśmy satynowe sprawdzą się najlepiej?

2. Dlaczego warto wybrać taśmę termotransferową woskową?

3. Dlaczego taśma termotransferowa żywiczna to dobry pomysł do twojego biznesu?

4. Gdzie można kupić taśmy termotransferowe woskowe, żywiczne oraz satynowe w dobrej cenie?

Gdzie taśmy satynowe sprawdzą się najlepiej?

Tasiemki satynowe idealnie sprawdzą się w kilku branżach. Jedną z nich jest branża florystyczna, gdzie tasiemki satynowe sprawdzą się podczas przygotowywania szarf okolicznościowych oraz szarf pogrzebowych. Tasiemki są dostępne w różnych szerokościach od 10 do 80 milimetrów, a także różnorodnych długościach od 50 do 200 metrów. Tasiemki satynowe są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, na przykład można kupić tasiemki białe, ecru, bordowe, zielone oraz czarne. Cena tasiemek nie jest wygórowana i waha się od 35 zł do 350 zł w zależności od rozmiaru produktu.

Dlaczego warto wybrać taśmę termotransferową woskową?

Taśma termotransferowa woskowa (wax) 95mm x 450mb OUT NC to taśma, która idealnie sprawdzi się do druku napisów, liczb, a także kodów kreskowych na etykietach papierowych. Taśma termotransferowa woskowa (wax) jest dostępna w wielu wymiarach o różnych szerokościach (od 30 do 216 milimetrów) i długościach (od 74 do 1000 metrów). Dostępne nawoje do taśmy to in oraz out. Cena taśmy w dobrym sklepie internetowym zaczyna się od 7 złotych.

Dlaczego taśma termotransferowa żywiczna to dobry pomysł do twojego biznesu?

Ostatnim produktem, który jest również często używany przez wielu klientów z branży florystycznej jest taśma termotransferowa żywiczna (resin) 80mm x 300mb IN Premium. Taśma idealnie sprawdzi się do druku materiałów syntetycznych. Wydruk jest wyrazisty i bardzo dobrej jakości. Taśma jest przeznaczona do wydruku etykiet foliowych. Taśma termotransferowa żywiczna (resin) 80mm x 300mb IN Premium kosztuje około 60 zł.

Gdzie można kupić taśmy termotransferowe woskowe, żywiczne oraz satynowe w dobrej cenie?

Każda z opisanych taśm jest dostępna w sklepie internetowym, w którym również można zakupić inne produkty do kwiaciarni. Głównymi zaletami zakupów przez internet jest przystępna cena, niskie koszty przesyłki oraz szybkość dostawy.