niedziela, 26 majaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

System call center – dowiedz się w jaki sposób działa

W dzisiejszych czasach jak nigdy wcześniej, niezwykle cenna jest możliwość pracy zdalnej oraz korzystanie z rozwiązań, które niezależnie od branży taką pracę umożliwiają. Jeszcze kilka lat temu większości osób wydawało się, że w niektórych branżach praca zdalna jest niemożliwa. Przekonanie to dotyczyło między innymi call centerów, które od zawsze kojarzono z ogromnymi halami i przestrzeniami biurowymi, gdzie setki pracowników wyposażeni w komputery i telefony realizują non stop połączenia wychodzące i odbierają połączenia przychodzące. Jak jednak pokazują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, istnieją obecnie systemy call center, gdzie fizyczne gromadzenie się wielu pracowników w jednym miejscu nie jest już konieczne. Najbardziej zaawansowane technologicznie systemy call center umożliwiają pracę zdalną na podstawie rozwiązań w chmurze. Zyskują na tym nie tylko pracownicy ale i pracodawcy, a nawet klienci. Dzięki możliwości zdalnej pracy w branży call center więcej osób zdecyduje się podjąć tego zajęcia, a co za tym idzie obsługa klienta w różnych firmach staje na najwyższym poziomie. Jak jednak wybrać najlepszy system call center spośród wielu rozwiązań dostępnych rynku? Poznaj najnowsze technologie stosowane w wybranych systemach call center i dowiedz się w jaki sposób obecnie działa oprogramowanie call center.  System call center i jego kluczowe funkcjonalności – wszystko co musisz wiedzieć na ten temat znajdziesz w tym tekście. 

Postęp technologiczny a nowoczesny system call center

System call center to z języka angielskiego centrala telefoniczna lub w szerszym znaczeniu telefoniczne biuro obsługi klienta. System call center standardowo obejmuje wszystkie elementy sprzętowe wraz z dedykowanym oprogramowaniem, które umożliwiają obsługę masowych kontaktów. Głównym medium wykorzystywanym w systemie call center jest telefon. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym, w XXI wieku możliwe jest zdalne realizowanie połączeń wychodzących i przychodzących w oparciu o dane przechowywane w chmurze. W ten sposób połączenia w ramach systemu call center można realizować z dowolnego miejsca na całym świecie. 

W ramach obsługi połączeń przychodzących w systemie call center najczęściej realizuje się: przyjmowanie zamówień, udzielanie wszelkich informacji, bankowość telefoniczną, helpdesk lub tzw. Infolinię, przyjmowanie reklamacji oraz przyjmowanie rezerwacji. Połączenia wychodzące z kolei realizuje się w celu: sprawdzenia danych marketingowych, badań marketingowych, sprzedaży telefonicznej oraz poszukiwania nowych klientów. 

Z racji postępu technologicznego, obecnie nie korzysta się już tylko z systemów call center, ale również z bardziej zaawansowanych narzędzi, które łączą w sobie więcej funkcjonalności i pozwalają na prowadzenie komunikacji z klientem wieloma kanałami, w tym za pośrednictwem SMS czy czatu webowego. Takie systemy noszą nazwę kontakt centerów.

Już dzisiaj skorzystaj z najnowocześniejszych rozwiązań dla branży call center. Poznaj zaawansowany system call center od Daktela: https://www.daktela.com/pl/, który odmieni Twoje dotychczasowe myślenie o masowej komunikacji. Wybierając system call center od Daktela masz gwarancję sprawnego działania wszystkich filarów komunikacji, od obsługi klienta poprzez centralę telefoniczną na zaawansowanym systemie contact center kończąc. Ten najnowocześniejszy na rynku system call center to kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie wszystkie kluczowe funkcjonalności w jednym intuicyjnym i prostym w obsłudze narzędziu. Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany, dlaczego warto wdrożyć to zaawansowane oprogramowanie u siebie w firmie, skontaktuj się z ekspertami Daktela lub wypróbuj darmowe demo systemu call center. Wybierając system Daktela, inwestujesz w sprawdzone rozwiązanie, które dzięki wieloletnim testom i licznym wdrożeniom staje na wysokości zadania. Możesz również umówić się na oficjalną prezentację Daktela online, która pomoże Tobie rozwiać wszelkie wątpliwości. Wybierz najnowocześniejszy system call center i ciesz się wszystkimi jego funkcjonalnościami. A jest ich naprawdę sporo! Sprawdź koniecznie już teraz.