niedziela, 16 czerwcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Ucz się angielskiego online i pokonaj strach przed mówieniem

Osoby, które kolejny raz zaczynają przygodę z nauką języka angielskiego są pełne pasji i zaangażowania, które szybko się wypala. Dlaczego nauka języka angielskiego nie przynosi oczekiwanych rezultatów? Ucz się angielskiego online i zobacz, jak wiele może się zmienić.

Wiele osób naukę języka angielskiego rozpoczyna nieustająco od podstaw, a przecież wcześniej już miały doświadczenia i mają wiedzę, która pozwoliłaby ruszyć do kolejnych etapów. Zatrzymuje je jednak niepewność, stres związany z poczuciem niewiedzy i strach przed mówieniem. Wolą rozpocząć kurs językowy od nowa, aby upewnić się, że wiedza, którą zdobyły jest na wyciągnięcie ręki i jednocześnie się utrwala. Niestety nie jest to najlepszy sposób na poszerzanie swoich kompetencji językowych.

Co należy zrobić, aby przestać tkwić na starcie?

Ucz się angielskiego online i przerwij błędne koło

Znajdź swój sposób na naukę, niekoniecznie offline. Najważniejsze jest, aby kolejny raz pieniądze nie trafiały w próżnię, a osoba ucząca się nie miała poczucia niewystarczającego efektu nauki – nadal nie mówię po angielsku, chociaż spędziłe(a)m na nauce cały semestr. W SPIKKEO nie ma semestrów, poziomów, nie ma uczniów mniej zdolnych czy bardziej pojętnych – jesteś Ty i to Twoje umiejętności komunikowania się są dla nas priorytetem. To indywidualne podejście pozwala skupić się na osiąganiu kolejnych etapów w nauce szybciej i z większą satysfakcją.

Przeniesienie lekcji do internetu niweluje problem organizacji czasu, bo zajęcia w trakcie tradycyjnego kursu często pokrywają się z pozalekcyjnym planem dnia osoby uczącej się.

Dlaczego organizacja czasu na naukę jest tak trudna? Potrzeba nauki języka angielskiego dotyczy także osób pracujących, prowadzących własne biznesy, mających rodziny i pasje. Wybranie tej jednej godziny wraz z dojazdami często wydaje się wręcz niemożliwe.

Zupełnie inne problemy wynikają ze specyfiki uczenia się w grupie czy z osobniczych cech kursanta – posiadanej wiedzy, mocnych i słabych stron, najefektywniejszych technik nauki. Nie można realizować potrzeb wielu osób jednym sposobem, stąd nasza sugestia – ucz się angielskiego online i zacznij dokładnie w tym miejscu, w którym jesteś. Nie wracaj do początku.

Sam(a) nie wiesz, ile wiesz i ile możesz

W SPIKKEO prowadzimy zajęcia online 1 na 1 – uczeń i lektor. Pozwoli Ci to nie tylko wybrać dla siebie najlepszy moment, ale też doświadczysz zupełnie innego sposobu nauki – zorientowanego na Twoje potrzeby. Lektor w trakcie luźnej rozmowy sprawdzi, co umiesz, jakie umiejętności trzeba poprawić, będzie Cię motywować do dalszej pracy i ukierunkuje sposób zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Nie będziesz powtarzać do znudzenia tych samych fraz i sięgniesz wreszcie dalej. Być może potrzebujesz czegoś więcej – masz ambicje zawodowe, chcesz osiągnąć awans, podróżować, a może bez strachu wygłosić prezentację po angielsku nie obawiając się pytań z publiczności? To da się zrobić!

Nasi uczniowie doświadczyli tego na własnej skórze

Przerwali naukę od zera i dziś bez wstydu komunikują się w języku angielskim. Dlaczego jesteśmy tak pewni Twojego sukcesu? Okazuje się, że dobrze prowadzony plan zajęć, solidne przygotowanie lektora i jednoczesne oswajanie ucznia z mówieniem po angielsku przynosi spektakularne efekty. Mamy na to swoje sposoby. W SPIKKEO opracowaliśmy metody nauczania, które za priorytet stawiają mówienie w języku angielskim. Gramatyka i słownictwo przychodzą niewymuszoną ścieżką, bo nauka języka najlepiej przychodzi w sposób najbliższy naturalnemu.

Sprawdź nas na bezpłatnej lekcji próbnej i ucz się angielskiego online!

Materiał zewnętrzny